RODO - klauzula informacyjna.
Programy i zagadnienia roczne do realizacji.
Teatr przedszkolaka - program zajęć teatralnych.
Play and learn - baw się i ucz.
Bądź Zuch i Chwat, poznawaj z Łodziakiem świat.
Ekolaki w lesie przebywają.
Metoda globalnego czytania wg G. Domana w gr. dzieci 3-letnich.
Program nauczania języka angielskiego dla dzieci 3 - 6 letnich.
Kodowanie na dywanie.
Ekolaki o środowisko dbają i czystym powietrzem oddychają.
Współpraca z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną.
Teatrzyki organizowane przy współudziale Rady Rodziców (kalendarz).
Twórczość własna naszych przedszkolaków.
Ogłoszenia bieżące.
Szwedzki stół.

Zające i Wiewiórki na Stawach Stefańskiego.

03 lutego odwiedziliśmy kolejne ciekawe łódzkie miejsce. W ramach projektu „Ekolaki w lesie przebywają” zwiedzamy nie tylko zalesione tereny, ale również parki. Tym razem pojechaliśmy aż na Rudę Pabianicką do Parku 1.Maja. To piękne miejsce zaprasza do zwiedzania i zabawy.  Na początek dowiedzieliśmy się kilka ciekawostek o powstaniu parku oraz stawów.  Podczas spaceru zobaczyliśmy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, na terenie którego można uprawiać różne sporty wodne, tamę, która łączy rzekę Ner i stawy, kąpielisko, miejsca do wypoczynku oraz górkę saneczkową. Droga wokół stawu rozciąga się na długości ponad 1,5 km, więc nie udało nam się zwiedzić całego otoczenia. Zatrzymaliśmy się nad wodą, aby dowiedzieć się więcej o zwierzętach żyjących w tym miejscu. Dzieci miały tam do wykonania kilka zadań. Kolejnym etapem wycieczki miało być wejście na Rudzką Górkę, jednak nie udało nam się tego dokonać. Plany pokrzyżowała nam pogoda. Deszcz, który towarzyszył nam podczas pobytu w parku nasilił się i ze względów zdrowotnych oraz bezpieczeństwa zadecydowaliśmy, że Rudzka Góra będzie naszym celem innego dnia.

P.S. Nawet w niepogodę dzieci były gotowe na wspólną zabawę i niechętnie wcześniej wróciły do przedszkola :)

Ewa Godala, Katarzyna Twardowska

Karolina Janowska, Dagmara Rogóż