Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, iż:

 1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Kontakt”,
 2. Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art.5 ust.2 RODO,
 3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
 4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane do państw trzecich
  i organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych,
 5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania, promocji działalności PM 9 w Łodzi
 6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
 7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
 8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
 9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
» Zapoznałam/em się

 
O nas
Grupy
Imprezy i uroczystości
Zajęcia dodatkowe
Dla rodziców.
Archiwum
Grupa I Misie
Grupa II Żuczki
Grupa III Biedronki
Grupa IV Zajączki
Grupa V Wiewiórki
Grupa VI Sowy
 

Grupy

 

Jesteśmy przedszkolem przyjaznym dziecku, kochamy dzieci i staramy sie oprócz wypełniania swoich obowiązków dawać dzieciom ciepło, radość, poczucie bezpieczeństwa...i chyba nam się udaje bo przychodzi do nas dużo dzieci i robią to bardzo chętnie, a głosy rodziców przekonują nas, że to co robimy, robimy dobrze.

Zapewniamy: dzieciom miłą, domową i radosną atmosferę. Rozwijamy i ukierunkowujemy twórczą aktywność dzieci. Kształtujemy w sposób wszechstronny ich osobowość oraz wyrównujemy niedobory psychofizyczne w indywidualnej pracy wychowawczej.

 Oferujemy: w każdej sali przedszkolnej ciekawe kąciki zainteresowań zachęcające do spontanicznej zabawy. Naszym sukcesem jest to, iż wychowankowie biorą udział w licznych konkursach i imprezach: plastycznych, muzycznych, teatralnych, sportowych... Pokazują się na szerszym forum, uzyskując bardzo dobre wyniki, wysokie i nagradzane miejsca. Metody stosowane przez nas w pracy z dzieckiem są różnorodne, twórcze, wykorzystujące współdziałanie. Dzieci każdego dnia mają szansę przeżyć coś nowego... mają szansę przeżyć sukces i radość tworzenia.

 

Naszym codziennym działaniom przyświeca hasło:

 

"Nieważne jest,

abyś był lepszy od innych,

ważne jest,

abyś był lepszy od samego siebie

z dnia wczorajszego"

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~  

 

 

 

 

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00- 17.00

 

Dzieci korzystają z trzech posiłków:

 śniadanie o godz.8.30

II śnadanie o godz. 11.30

obiad o godz. 14.00

Posiłki dostosowane są do zapotrzebowania kalorycznego małego dziecka, są smaczne i wartościowe.

 

Dzieci, podczas pobytu w przedszkolu, mają możliwość korzystania z dobrze i ciekawie zorganizowanych zajęć w salach i na powietrzu. Uczestniczą w koncertach muzycznych, spektaklach teatralnych w wykonaniu aktorów- na terenie przedszkola i podczas wyjazdów do zaprzyjaźnionych teatrów; w imprezach i spotkaniach integracyjnych z udziałem rodziców, dzieci z innych przedszkoli i szkół; w spotkaniach z ciekawymi ludźmi i wielu, wielu innych.

 

Drodzy Rodzice!

Jeżeli chcecie, by Wasze dziecko uczęszczało do placówki gwarantującej bezpieczeństwo oraz bogatą ofertę ciekawych i atrakcyjnych zajęć dydaktycznych, rozwijało się harmonijnie w atmosferze przyjaźni i szacunku to

 

   ZAPRASZAMY!

 

 

Mamy sześć grup.

 

 

    Grupa I  "Misie"

 

Grupa II  "Żuczki"

 

Grupa III "Biedroneczki"

 

Grupa IV  "Zajączki"

 

   Grupa V  "Wiewióreczki"

 

Grupa VI  "Sowy"

 

 

Poczytajcie o nas.

 

 

Kontakt

Przedszkole Miejskie
Nr 9 w Łodzi
Bracka 51a
91-717 Łódź
tel. 0-42 656 24 06

BIP
BIP
 

AUTORZY STRONY
Redakcja:
Anna Kozłowska
Wykonanie strony:
Michał Lasocki
 

LICZNIK ODWIEDZIN
Liczba odwiedzin:
3856177
od 15.01.2006

Użytkowników online:
1